Nebojte se zeptat, jak zhubnout zdravě a bez hladu!

tel.: 777 19 02 19, e-mail: info@toplinie.cz

Bc. Petra Landergotová

Kdo jsem

… a proč to dělám?

93 (1)

Vítám Vás na stránkách výživové poradny TOPLINIE.

Jmenuji se Petra Landergotová a zabývám se zdravým životním stylem, především úpravou váhy. Jsem absolventkou Akademie výživy a sportu® – Nutriacademy, s.r.o. v Praze.

Stejně jako Vy, jsem ani já nežila vždy zcela podle zásad zdravého stylu a výživy.  A upřímně – také to tak vypadalo. Dokonce jsem hazardovala se svým zdravím tak dlouho, až u mě nastaly vážné zdravotní komplikace.

Teprve pak jsem pochopila, že přeci jen já sama ovlivňuji  co jím, kdy jím, zda sportuji či ležím na gauči. Nikdo mi necpal do pusy hamburgera či snickersku.  Ani mě nikdo doma nezamykal.  Ale díky bohu za to, že to vše bylo jen mé vlastní rozhodování.  Protože to lze přeci napravit nejsnáze. 

NE NADARMO SE ŘÍKÁ – JÍDLO JE VÁŠ JED, JÍDLO JE VÁŠ LÉK …

Mně se povedlo mé „hříchy z mládí“ napravit a dnes se cítím skutečně dobře. Vám chci pomoci, abyste nemuseli dojít do onoho bodu zdravotních komplikací. A pokud máte nadváhu, či dokonce obezitu, pak vězte,  že jde skutečně o spouštěč mnoha dalších závažných onemocnění. A nezáleží na tom, zda je vám 20 nebo 60 let.

V mých programech Vás provedu krůček po krůčku na cestě k trvalému a zdravému hubnutí. Naučím Vás principy zdravého hubnutí a poradím Vám, jak naslouchat vlastnímu tělu.

Pomohu Vám cítit se skutečně dobře.

A už jen to, že jste navštívili tyto stránky, je pro Vás dobrý začátek.
PL

IMAG0628      IMAG0627       AVP-aliance-vyzivovych-poradcu

  

Máte otázky?


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Bc. Petra Landergotová, Certifikovaný poradce pro výživu

tel.: +420 777 19 02 19

e-mail: info(zavináč)toplinie.cz

There is no custom code to display.